Українські військові відбили у бойовиків стратегічну висоту поблизу Донецького аеропорту

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські військові відбили у бойовиків стратегічну висоту поблизу Донецького аеропорту

Військові 93-ї бригади прикривають кіборгів у Донецькому аеропорту.

Сепаратисти за останню добу тричі намагалися повернути собі висоту, але марно.

Українські військові взяли надважливу стратегічну висоту поблизу Донецького аеропорту. Саме з цієї позиції наших кіборгів, які утримують летовище, ворог регулярно обстрілював. Відтепер більшу частину всіх під'їздів і виїздів до аеропорту з висоти контролює українська армія. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Відстань до найближчих позицій бойовиків звідсіля рахують не кілометрами, а усього сотнями метрів. У таких умовах наші хлопці прикривають кіборгів.

"Висота стратегічна для нас. Від неї ми ведемо вогонь навколо терміналу. Термінали наші - як старий, так і новий. Відповідно, коли противник намагається прорватися в термінали, ми не даємо їм туди підійти", - розповідає замкомандира 93-ї механізованої бригади з позивним "Купол".

Сепаратисти і російські військові за останню добу вже тричі пробували повернути стратегічну точку. Окрім важкої артилерії, по українцям почали працювати ворожі снайпери.

Поблизу Донецького аеропорту українські військові взяли під свій контроль стратегічну позицію

Поблизу Донецького аеропорту українські військові взяли під свій контроль стратегічну позицію

І це попри негоду і фактично нульову видимість - раніше у таких умовах вогонь припинявся. Зараз противник всліпу веде фактично безперервні атаки.

Хлопці на лінії вогню кажуть, що стріляють лише у відповідь. Обстріли бойовиків активізувалися після того, як до них приїжджав останній гуманітарний конвой.

Складніше стало і через ворожу ротацію. На зміну втомленим бойовикам приходять доозброєні і досвідченіші. Хоча наші не приховують, що підлаштуватися під них і вивчити - лише питання часу. Поки виживають і бороняться виключно завдяки мужності і рішучості.

Учора вдалося врятуватися нашому танковому екіпажові. Хлопці потрапили під ворожий приціл, коли везли в аеропорт їжу та воду.

"Підбили танк "Булат", розбили гусеницю. Довелося йти пішки. Під стріляниною противника. Виходили більше кілометра, повзли. На даний момент всі цілі, все нормально", - каже один з уцілілих бійців.

Хлопці не збираються здавати позицій. Кажуть, що тут тримає не стільки зброя, скільки бажання справедливості. Бо це наша земля.

Нагадаємо, в Мережі з'явилися кадри Донецького аеропорту із висоти пташиного польоту.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація