Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український депутат вийшов до "фіналу відбору" кандидатів на посаду президента ПАРЄ

Але він вирішив зняти свою кандидатуру.

Народний депутат України, віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський вийшов до "фіналу відбору" кандидатів на посаду президента цього відомства.

Про це депутат заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1".

Однак Логвинський вирішив зняти свою кандидатуру на користь іншого віце-президента ПАРЄ, доповідача з українського питання німця Акселя Фішера.

"У фінал зайшли дві людини – пан Фішер і я, але ми вирішили, що в інтересах України буде підтримати президента групи, яка нас підтримує, і таким методом ми могли б досягти більших результатів", - сказав Георгій Логвинський.

Нагадаємо, скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обманули і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде. 

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Інформація про візит Педро Аграмунта до Сирії з'явилась 20 березня. Росія анонсувала цей захід як сигнал того, що все одно присутня у ПАРЄ, хоча вже два роки не надсилала у Страсбург список своєї делегації. А перед тим російську делегацію позбавляли голосу через анексію Криму, тоді, образившись, Росія припинила роботу у ПАРЄ, а цього року висловила бажання повернутись. 

Відео Логвинський вийшов у «фінал відбору» на голову ПАРЄ, проте зняв кандидатуру

Залиште свій коментар

Вибір редакції