Український Крим та пожертви для фінансування кампанії: головні тези прес-конференції Собчак

Дата публікації
Перегляди
4778
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український Крим та пожертви для фінансування кампанії: головні тези прес-конференції Собчак

Фото: Reuters

Собчак зніме свою кандидатуру з виборів у разі реєстрації Олексія Навального.

Передвиборний штаб кандидата в президенти РФ Ксенії Собчак очолив політолог Ігор Малашенко.

Про це пише kommersant.

Стратегію виборчої кампанії буде розробляти політтехнолог Олексій Ситников, просуванням в інтернеті займеться PR-фахівець Віталій Шкляров. Прес-центром буде керувати оглядач «Сноба» Ксенія Чудінова.

— В передвиборному штабі проходитимуть дискусії щодо основних напрямкыв політики. Курувати різні напрямки будуть телеведуча Авдотья Смирнова, юрист Олена Лук'янова, журналіст Антон Красовський.

— Основою для фінансування кампанії стануть пожертви. Частину коштів вкладе сама Ксенія Собчак. Кошти, «отримані злочинним шляхом», а також пропоновані держструктурами, використовуватися не будуть.

— Ксенія Собчак зніме свою кандидатуру з виборів у разі реєстрації Олексія Навального і увійде в його передвиборну команду.

— Телеведуча буде критикувати Володимира Путіна як політика, однак утримається від нападок на нього як на людину. «Для мене це передовсім людина, яка в дуже складній ситуації допоміг моєму батькові і зробив так, що практично врятував життя мого батька»,— заявила Собчак.

У разі своєї перемоги на виборах президента, Ксенія Собчак хоче налагодити стосунки з Україною

У разі своєї перемоги на виборах президента, Ксенія Собчак хоче налагодити стосунки з Україною

— Під час кампанії пані Собчак буде домагатися звільнення ув'язнених, які, на її думку, засуджені за політичними мотивами. Серед них — громадський активіст Сергій Мохнаткін, режисер Кирило Серебренніков, журналіст Олександр Соколов, підприємець Олег Навальний.

— Ксенія Собчак вважає Крим українським з точки зору міжнародного права, вважає за необхідне провести з Києвом переговори з цього питання. Крім того, телеведуча пропонує скласти списки засуджених у Росії громадян України та засуджених в Україні громадян Росії з тим, щоб потім домагатися їх звільнення.

Нагадаємо, про свій намір брати участь у виборах президента РФ Ксенія Собчак повідомила 18 жовтня. Більшість поставилися до такого рішення з подивом. Хоча сам Навальний після звільнення з-під адміністративного арешту зазначив, що будь-яка людина може висуватися в президенти.

Наступна публікація