Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український омбудсмен надіслала до Росії запит про стан Клиха, Куку, Балуха та Гриба

Станіслава Клиха повторно перемістили до обласної психіатричної тюремної лікарні в Магнітогорськ.

Український омбудсмен Людмила Денісова надіслала до голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова листи, в яких просить повідомити про стан здоров'я українських політв'язнів Станіслава Клиха, Еміра-Усєїна Куку, Володимира Балуха та Павла Гриба. 

Про це вона написала в Facebook.

Також я попросила Михайла Федотова надати інформацію про стан здоров’я Станіслава Клиха, Еміра-Усєїна Куку, Володимира...

Опубліковано Людмилою Денісовою П'ятниця, 13 липня 2018 р.

"Станіслава Клиха повторно перемістили до обласної психіатричної тюремної лікарні в Магнітогорськ. За моєю інформацією, Станіслав не давав дозволу на госпіталізацію, проте його примусово лікують невідомими препаратами.

Тому я попросила повідомити про підстави переміщення Клиха до вказаної медичної установи, його лікування з наданням відповідних документів, а також поінформувати про стан його здоров'я", - наголосила омбудсмен.

Фотогалерея "Ні репресіям". Біля посольства РФ виклали портрети ув'язнених та зниклих кримчан (6 фото)

"З аналогічним проханням я звернулася щодо громадянина України Еміра-Усєїна Куку, який оголосив безстрокове голодування. Його стан здоров'я стрімко погіршується.

Попросила також терміново його обстежити з наданням відповідного медичного висновку Володимира Балуха, який перебуває в Раздольненському ізоляторі тимчасового тримання і голодує вже 117 діб. Стан його здоров'я теж стрімко погіршується", - зауважила Денісова.

ВідеоСудове засідання у справі викраденого російськими спецслужбами Павла Гриба відбудеться 17 липня

Утім, дата ще може змінитися - якщо про це проситимуть захисники українця. Батько затриманого - Ігор Гриб каже, адвокат Марина Дубровіна, яка навідала Павла, розповіла - 20-річний юнак виглядає дуже виснаженим і пригніченим та не може придбати необхідних ліків та продуктів. Раніше його побили співкамерники, відібрали речі та їжу. 

Судове засідання у справі викраденого російськими спецслужбами Павла Гриба відбудеться 17 липня

 

Вибір редакції