Український омбудсмен надіслала до Росії запит про стан Клиха, Куку, Балуха та Гриба

Станіслава Клиха повторно перемістили до обласної психіатричної тюремної лікарні в Магнітогорськ.

Український омбудсмен Людмила Денісова надіслала до голови Ради при президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова листи, в яких просить повідомити про стан здоров'я українських політв'язнів Станіслава Клиха, Еміра-Усєїна Куку, Володимира Балуха та Павла Гриба. 

Про це вона написала в Facebook.

Також я попросила Михайла Федотова надати інформацію про стан здоров’я Станіслава Клиха, Еміра-Усєїна Куку, Володимира...

Опубліковано Людмилою Денісовою П'ятниця, 13 липня 2018 р.

"Станіслава Клиха повторно перемістили до обласної психіатричної тюремної лікарні в Магнітогорськ. За моєю інформацією, Станіслав не давав дозволу на госпіталізацію, проте його примусово лікують невідомими препаратами.

Тому я попросила повідомити про підстави переміщення Клиха до вказаної медичної установи, його лікування з наданням відповідних документів, а також поінформувати про стан його здоров'я", - наголосила омбудсмен.

Фотогалерея "Ні репресіям". Біля посольства РФ виклали портрети ув'язнених та зниклих кримчан (6 фото)

"З аналогічним проханням я звернулася щодо громадянина України Еміра-Усєїна Куку, який оголосив безстрокове голодування. Його стан здоров'я стрімко погіршується.

Попросила також терміново його обстежити з наданням відповідного медичного висновку Володимира Балуха, який перебуває в Раздольненському ізоляторі тимчасового тримання і голодує вже 117 діб. Стан його здоров'я теж стрімко погіршується", - зауважила Денісова.

ВідеоСудове засідання у справі викраденого російськими спецслужбами Павла Гриба відбудеться 17 липня

Утім, дата ще може змінитися - якщо про це проситимуть захисники українця. Батько затриманого - Ігор Гриб каже, адвокат Марина Дубровіна, яка навідала Павла, розповіла - 20-річний юнак виглядає дуже виснаженим і пригніченим та не може придбати необхідних ліків та продуктів. Раніше його побили співкамерники, відібрали речі та їжу. 

Судове засідання у справі викраденого російськими спецслужбами Павла Гриба відбудеться 17 липня