Український політв'язень Зейтуллаєв розпочав чергове голодування

Він вимагає його негайного повернення в Україну.

Кримський татарин Руслан Зейтуллаєв, який утримується в СІЗО Ростова-на-Дону, розпочав чергове голодування.

Про це інформує генеральне консульство України в Ростові-на-Дону у Facebook.

На другий день голодування, яке вже не перше, Зейтуллаєв втратив 1,2 кг ваги. Українець вимагає забезпечити доступ до нього українських консулів, зустрічі із Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською.

Також він вимагає від російської сторони забезпечити доступ до окупованої АР Крим представників міжнародних правозахисних організацій, а також негайного його повернення в Україну.

"Загалом спостерігається явне ослаблення організму ув'язненого. Проте він перебуває в задовільному морально-психологічному стані, зберігає ясність мислення та рішуче налаштований на подальшу боротьбу як проти порушення своїх прав, так і за весь криськотатарський народ", - йдеться у повідомленні українських дипломатів у соціальній мережі.

Нагадаємо, російський суд змінив вирок кримському татарину Руслану Зейтуллаєву, обвинуваченого у тероризмі та заснуванні у Криму центру організації "Хізб ут-Тахрір", яку Москва називає терористичною. Кримчанин отримав від російського суду 12 років колонії суворого режиму.

ВідеоКримському татарину Зейтуллаєву російський суд оголосив новий жорсткіший вирок

Залиште свій коментар