Український політв’язень Клих шість днів перебуває у комі

Станіслава Клиха кремлівські спецслужби викрали три роки тому.

Російські психіатри довели українського в’язня до коми: стан Станіслава Клиха різко погіршився.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Про це стан Клиха повідомила активістка та мати іншого звільненого політв’язня, Ольга Афанасьєва. За її словами, Клих, чиє душевне здоров’я не витримало тортур у російській тюрмі, - шість днів провів у комі. Це сталося після того, як його забрали на лікування до психіатричної клініки в Магнітогорську і просто нашпигували ліками.

ВідеоМати ув'язненого у Росії Клиха розповіла про жахливий стан сина

Тепер, каже Афанасьєва, йдеться вже про збереження життя 43-річного політв’язня.

Фотогалерея "Ні репресіям". Біля посольства РФ виклали портрети ув'язнених та зниклих кримчан (6 фото)

Станіслава Клиха кремлівські спецслужби викрали три роки тому. Його звинувачують у вбивстві російських солдатів у Чечні, де Клих, за словами рідних, ніколи не був.

Нагадаємо, російська прокуратура вимагала ув'язнити Карпюка на 22,5 року, а Клиха – на 22 роки. 19 травня 2016 року суд присяжних визнав Карпюка і Клиха винними. Захист українців впевнений, що на присяжних чинився тиск. Мін'юст заявляє, що одразу після вироку почнуть процедуру екстрадиції українців.

Справа Карпюка і Клиха сфабрикована Російським слідчим комітетом і в ній фігурує прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Адвокат Ілля Новіков опублікував нові подробиці, за його словами, - "цій брудній історії". У ній Росія офіційно заявляє, що в 94-му Яценюк носив прізвисько "бойовик Арсен", воював у Чечні проти російських військ з Олександром Музичком, відомим як Сашко Білий, а ще - колишнім керівником львівської організації УНА-УНСО Андрієм Шкілем і, власне, нині підсудними в Чечні українцями - Карпюком та Клихом.

Згодом судова колегія у кримінальних справах Верховного суду Росії підтвердила вирок українцям, які були незаконно засуджені, відхиливши апеляцію.

ВідеоРосійські психіатри довели українського в'язня до коми

Залиште свій коментар

Вибір редакції