Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український сніданок у Брюсселі. Клімкіну передадуть критику щодо реформ і виконання умов МВФ

Також сьогодні він зустрінеться з генсеком НАТО.

Український сніданок у Брюсселі: за кавою з круасанами міністри закордонних справ країн ЄС у ці хвилини говорять про Україну зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним. Зустріч відбувається перед самітом міністрів закордонних справ, на якому Україна — одна з головних тем. Офіційно це називається "Засідання групи друзів України в ЄС плюс Україна". 

Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" Григорій Жигалов в ефірі ТСН. Ранок.

За словами його джерел, розмова буде стурбованою.

"Ми бачили робочий документ до сьогоднішнього засідання. Авторами якого є 13 найближчих європейських партнерів України. У документі — дев’ять переконань, на основі яких має будуватися співпраця Києва і Брюсселя. І серед цих дев’яти тез — багато критики", — зазначив кореспондент.

Згідно з документом, влада не повністю виконує умови ЄС і МВФ, а незавершені реформи загрожують підривом довіри та розчаровують українців.

Водночас міністри закордонних справ країн ЄС наполягають, що Євросоюз має заохочувати українську владу до реформ та поглиблювати контакти "від людей до людей", а не тільки на рівні державних органів.  Також пропонують більше протистояти російській пропаганді.

Сьогодні в Брюсселі про Україну говоритимуть не тільки міністри закордонних справ країн ЄС. Після сніданку з колегами Павло Клімкін зустрінеться із віце-президентом Єврокомісії Франсом Тіммермансом, а в обід буде розмова із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у штаб-квартирі Альянсу.

Раніше стало відомо, що Євросоюз надасть Україні фінансову допомогу в розмірі мільярда євро до кінця поточного року за умови здійснення реформ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції