Українській владі приписують спецоперацію з терору "опозиційного" бізнесу

Дата публікації
Перегляди
3548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українській владі приписують спецоперацію з терору "опозиційного" бізнесу

Тягнибоку щось відомо про спецоперацію "Супутник" / Фото: УНІАН

Гучними звинуваченнями на адресу влади позначився візит лідера "Свободи" Олега Тягнибока до Луцька.

Влада почала спецоперацію терору, шантажу і залякування під назвою "Супутник", спрямовану проти непідконтрольного йому бізнесу. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Партія влади вирішила дуже серйозно перейти в наступ на представників опозиції. Фактично вже почався потужний терор. Абсолютно всі представники бізнесу, які є членами або прихильниками ВО "Свобода", піддаються жорстким репресіям. Всі вони зараз об'єкти перевірки податкової, пожежної, санстанції, СБУ, прокуратури", - заявив лідер партії.

"За нашою інформацією, влада запустили спеціальну операцію терору проти бізнесу, який симпатизує націоналістам. Ця операція називається "Супутник". На список взяті абсолютно всі комерційні структури, благодійні фонди, навіть громадські організації. Якщо до цих структур хоч мінімально причетні будь представники опозиції, зокрема ВО "Свобода", ці структури зараз позапланово перевіряють, влаштовують провокації, виписують фантастичні штрафи", - розповів він.

За словами Тягнибока, в одній тільки Львівській області до списків "Супутника" потрабили близько 400 підприємств. "Представники нинішньої бандитської влади значно "вдосконалили" методи тиску на опозиціонерів в порівнянні з епохою Кучми", - вважає політик.

Також лідер націоналістів повідомив, що влада готується тероризувати всіх кандидатів від опозиції у мажоритарних округах. "Терор буде розгорнутий не тільки проти кандидата, але і його родичів і дітей", - прогнозує Тягнибок.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3548
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація