Українського політв’язня Клиха збираються відвезти до туберкульозної лікарні

Дата публікації
Перегляди
694
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українського політв’язня Клиха збираються відвезти до туберкульозної лікарні

Фото: Facebook/Антон Наумлюк

За даними російських лікарів, стан здоров’я українця задовільний.

Українського політв’язня Станіслава Клиха в грудні направлять до туберкульозної лікарні для ”проведення планового обстеження і визначення подальшої тактики лікування”.

Про це йдеться у листі-зверненні до українського омбудсмена Людмили Денісової радника президента РФ - очільника Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини при президенті Російської Федерації, копія якого оприлюднена на сайті відомства.

"Для проведення планового обстеження і визначення подальшої тактики лікування пацієнта 5 грудня 2018 року буде направлено до філії ”Туберкульозна лікарня №1” федеральної казенної установи охорони здоров’я "Медико-санітарна частина №74 Федеральної служби виконання покарань", - йдеться у повідомленні.

За даними відомства, нині стан здоров’я Клиха оцінюється лікарями-фахівцями як задовільний, він перебуває під динамічним наглядом медичних працівників.

"Станіслав Клих утримується у ФКУ Тюрма від 26 лютого 2017 року, перебуває під диспансерним наглядом за наявними хронічними захворюваннями, в рамках якого йому проводяться клінічно-лабораторні та інструментальні обстеження, консультації лікарів-спеціалістів. За час відбування покарання Клих неодноразово звертався за медичною допомогою, яку отримував в амбулаторних і стаціонарних умовах медичної частини установи і філії "Психіатрична лікарня" федеральної казенної установи охорони здоров’я "Медико-санітарна частина №74 ФСВП", - додали у Раді з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

Нагадаємо, 19 травня 2016 року суд присяжних визнав Станіслава Клиха винним у тому, що він нібито брав участь у Чеченській війні на боці бойовиків, українця було засуджено до 20 років позбавлення волі. Клих відбуває покарання в Челябінській області.

Наступна публікація