Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українського посла в Москві не буде, бо з Росією немає про що розмовляти – Пристайко

У зміні дипломатичних стосунків немає сенсу, доки Кремль проливає кров на Донбасі.

Повернення посла України до роботи в Російській Федерації на поточному етапі не має політичного сенсу. Так вважає міністр закордонних справ Вадим Пристайко, повідомляє УНІАН.

"Призначення посла – це суто політичний крок", - наголосив керівник українського МЗС. Він пояснив, що логіки в призначення посла до Москви наразі немає. "Посол – це особистий представник президента України, який їде з певним меседжем політичним. На сьогоднішній момент з державою, яка продовжує вбивати наших хлопців, політично говорити нема про що", - зауважив Пристайко.

Очільник української дипломатії наголосив, що поточний формат місії цілком відповідає всім потребам. "Є спеціальна форма – так звані тимчасово повірені у справах України в Росії, а так само тут. Консульство працює, рятує громадян", - розповів він. А для переговорів, за його словами, міністрам посли не обов’язково потрібні: "Для того, щоб вести переговори з Сергієм Лавровим, йому досить підняти трубку і зателефонувати мені".

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ заявив, що відсутність прогресу у справі внормування ситуації на Донбасі не означає відмежування України від окупованих територій. "Президент дійсно говорив про те, що існує "план Б". Але це не означає, що "план Б" - це бетонна стіна висотою шість метрів", - пояснив Пристайко.

Відео Боротьба з Росією є частиною боротьби з тероризмом - Пристайко на саміті НАТО

Росія - держава, яка здійснює терористичну діяльність на офіційному рівні - заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко на конференції НАТО у Британії. Так він прокоментував дискусію, яка точиться в Альянсі щодо визначення, хто є головним супротивником НАТО.  

Боротьба з Росією є частиною боротьби з тероризмом - Пристайко на саміті НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції