Українського постпреда обурила заява генсека ООН про важливість РФ в конфлікті на Донбасі

Єльченко назвав заяву генсекретаря про роль Росії в Україні неприйнятною.

Постпред України при ООН Володимир Єльченко заявив, що глибоко обурений заявами генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, що РФ має відіграти критично важливу роль у тому, щоб покласти край конфліктові на Донбасі.

Про це пише "Радіо Свобода".

За словами Єльченка, він не розуміє, як керівник ООН "може говорити речі, що є по суті похвалою ролі Росії в залагодженні конфлікту в Україні, в той час як Росія є головним гравцем в агресії проти України, в підтриманні цього конфлікту в розпаленому стані".

Як наголосив Єльченко, керівник ООН втратив будь-яке моральне право говорити будь-що про конфлікт в Україні чи про анексію Росією Криму. Єльченко повідомив, що Україна направляє офіційного листа протесту до Генеральної асамблеї ООН із проханням пояснити ці слова і виправити їх.

У твітері він додав, що Україна вимагає пояснень, і назвав заяву генсекретаря про роль Росії в Україні неприйнятною.

Нагадаємо, що раніше українські дипломати дорікнули Радбезу ООН у бездіяльності.  За словами заступника міністра закордонних справ України Сергія Кислиці, як непостійний член Радбезу Україна не з чуток знає, що іноді орган не може оперативно відреагувати на загрози цивільному населенню, оскільки швидкому розгортанню місії з підтримання миру заважає відсутність згоди приймаючих країн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: