Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українському омбудсмену вдалося побачити політв'язнів у анексованому Криму

Лутковській дозволили, зокрема, зустрітися з заступником голови Междлісу Ахтемом Чийгозом.

Окупаційна влада Криму дозволила українському омбудсмену Валерії Лутковській відвідати політв'язнів у СІЗО.

Про це керівник секретаріату омбудсмена Богдан Крикливенко повідомив на своїй сторінці Facebook.

"Це сталося, ми в Сімферополі! Після 3 місяців, і особливо тяжких 2 останніх діб переговорів нам вдалося отримати можливість зустрічі із політичними в'язнями, які тримаються в Криму, а також тими засудженими, хто звернувся з проханням про передачу на материкову частину", - написав він.

За словами Крикливенка, омбудсмен просила зустрітися із 42 утримуваними особами, проте окупанти надали можливість зустрітися лише з трьома, серед яких обвинувачений в організації "масових заворушень, що супроводжувалися насильством і знищенням майна" біля стін ВР Криму в лютому 2014 року, коли там відбувався мітинг за єдність України, заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз.

"Це офіційний візит Уповноваженого до своїх громадян, навіть якщо територія тимчасово окупована. Ми своїх не залишаємо! Боротьба триває!" - наголосив він, зазначивши, що разом із Лутковською на території СІЗО у Криму також перебувала Уповноважений із прав людини РФ Тетяна Москалькова.

Нагадаємо, раніше правозахисниця розповіла, як в анексованому Криму ФСБ із тортурами допитує кримських мусульман. За словами політв'язнів, співробітники спецслужб знущаються над ними та застосовують фізичну силу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції