Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українську владу закликали відреагувати на марш у Львові

Рабинович звернувся до всіх кандидатів на пост президента України з проханням озвучити свою позицію щодо подій у Львові.

З приводу подій у Львові у минулі вихідні кандидат на пост президента України, президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабинович виступив із заявою.

"Я сприймаю марш послідовників дивізії "СС Галичина" у Львові напередодні 9 травня як зрозумілу провокацію. Ті люди, які організували цей хід у найскладніший для України час, - не люблять Україну, вони не патріоти. Я не побоюся цих слів: ці люди завдають удару у спину Україні! Світу важко буде зрозуміти, чому сьогодні він повинен підтримувати нас, допомагати Україні, в межах якої відкрито марширують ті, хто віддає данину есесівцям", - заявив Рабинович.

Кандидат у президенти також зазначив, що здивований відсутністю реакції з боку влади на цю подію, що порушує міжнародні правові і моральні норми.

"Ніхто з керівників держави, ніхто з лідерів правлячих і опозиційних партій не висловив свого ставлення до маршу, не засудив його. Мовчання означає підтримку, але я хочу нагадати: одного разу мовчання вже призвело до того, що в Європі підняв голову фашизм, - і цей урок коштувала людству десятків мільйонів життів!Мовчання влади України, а по суті - підтримка подібного, несумісні з ідеалами нової України, яку ми будуємо", - сказав він.

Рабинович звернувся до всіх кандидатів на пост президента України з проханням озвучити свою позицію щодо подій у Львові.

"Закликаю всіх засудити незаконну ходу, провести розслідування, яким чином це стало можливим і більш того - охоронялося з боку державних правоохоронних структур. Де, наприклад, реакція Генеральної прокуратури України на виступ народного депутата і одного з лідерів "Свободи" Юрія Михальчишина на це збіговисько, який публічно, привселюдно глумився над національним прапором України, називаючи його "прапором іншої держави"?", додав Рабинович.

Нагадаємо, незважаючи на заклики ветеранів дивізії СС "Галичина" утриматися від будь-яких акцій у Львові через  можливі провокації, організація "Наша земля" вивела на вулиці близько трьох сотень людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції