Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укроп" обрав тимчасового нового голову замість Корбана

Рішення дійсне на час ув'язнення опозиційного політика.

"Українське об'єднання патріотів – УКРОП" отримало нового керівника. Ним став голова секретаріату партії Денис Борисенко, повідомляє УНІАН.

"Сьогодні було запропоновано і підтримано всіма членами політради рішення тимчасово, на час політичного ув'язнення Геннадія Корбана, на час неможливості ним технічно виконувати функції й обов'язки голови політради, обрати головою політради Борисенка Дениса, який є головою секретаріату", - повідомив голова Волинської обласної ради, член президії політради партії "Укроп" Ігор Палиця.

Він додав, що це потрібно "для того, щоб він міг технічно виконувати функції, щоб партія працювала, щоб здавати всі звіти, щоб провести запланований на 12 лютого з'їзд".

Палиця наголосив, що після того як Корбан доведе свою невинуватість, він знову повернеться до виконання обов'язків голови політради.

"Після того як Геннадій Олегович доведе свою невинуватість, і я дуже на це сподіваюсь, і доведе, що політичні репресії у нашій країні існують, і їх треба припиняти, він повернеться до нас і зможе повністю технічно виконувати всі свої функції. Буде зібрана політрада, і все буде повернуто на свої місця. Тому хочу сказати всім, хто думає, що, ув'язнивши Корбана, вони повністю паралізують роботу партії, - цього не вдасться, і партія буде працювати", - підкреслив Палиця.

Фотогалерея Адвокатів Корбана викликали на допит до прокуратури (6 фото)

Нагадаємо, 28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доправлений до Києва. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало зле і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО.

Наразі Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана.

Показані документи, за твердженням ГПУ, доводять дачу хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Відео Розгляд апеляції по Корбану перенесли на понеділок 25 січня

Залиште свій коментар

Вибір редакції