"Унікальна миротворчість": лідер невизнаного Придністров'я виступив проти виведення військ РФ

За словами Шевчука, "російська група військ грає ключову роль в "миротворчої операції" на Дністрі".

Президент невизнаної "Придністровської молдавської республіки" Євген Шевчук виступив проти виведення російських військ з регіону.

Про це повідомляє ТАСС.

"Російська група військ, яка відіграє ключову роль у "миротворчій операції" на Дністрі, являє собою унікальний приклад "миротворчості", — зазначив Шевчук.

Він навіть вважає, що ця операція є гарантією миру і стабільності в Придністров'ї. За словами Шевчука, поки немає остаточного політичного рішення щодо врегулювання конфлікту, немає сенсу і у виведенні російської групи військ.

Нагадаємо, що Україна готова надати "зелений коридор" для евакуації російських військ і озброєння, яке розміщено в селі Кобасна у невизнаному Придністров'ї. До такого висновку дійшли міністри оборони України і Республіки Молдова Степан Полторак і Анатол Шалару.

За словами Шалару, озброєння, яке перебуває на військових складах у селі Кобасна, становлять значну небезпеку для жителів як Молдови, так і для України.

Президент Придністровської республіки наказав готуватися до приєднання до Росії

Відповідний наказ з'явився на сайті Євгена Шевчука. У ньому йдеться про реалізацію підсумків не визнаного світом референдуму 17 вересня 2006 року, на якому більшість висловилася за приєднання до Росії. Серед першочергових завдань, які лідер невизнаної республіки ставить перед своїми міністрами - узгодження Придністровського законодавства із російським.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: