Уповноважена з прав людини в Росії розповіла про стан здоров'я Надії Савченко

Українська льотчиця вже третій день поспіль голодує.

Стан здоров'я полоненої Росією української льотчиці та народного депутата Надії Савченко на третій день сухого голодання – задовільний.

Про це її сестрі Вірі Савченко повідомила телефоном уповноважена з прав людини в Росії Елла Памфілова, пише на своїй сторінці у Facebook адвокат Надії Микола Полозов.

"Російський омбудсмен Е.О. Памфілова зателефонувала Вірі Савченко і повідомила інформацію про стан здоров'я її сестри Надії. Надія Савченко зараз у задовільному стані. За нею ведеться постійний візуальний контроль, проводяться вимірювання артеріального тиску. На поточний момент застосування примусового годування і введення рідини не потрібно", – зазначив Полозов.

Зазначимо, що вже сформована група українських лікарів для обстеження Надії, але ще не узгоджена дата їхнього допуску.

 

Российский омбудсмен Э.А. Памфилова позвонила сейчас Вере Савченко и сообщила информацию о состоянии здоровья её сестры ...

Опубліковано Nikolay Polozov 6 березень 2016 р.

Тим часом у найбільших містах України сьогодні відбуваються акції на підтримку Надії Савченко.

Надія Савченко без води не проживе і тижня

Вона відсьогодні розпочала суху голодовку та може впасти в кому. Про це ТСН заявили українські лікарі. Ростовські тюремники це розуміють і тому збираються годувати бранку насильно. Хоча сама Надія заборонила російським лікарям навіть торкатися неї - лист бранка передала через своїх адвокатів, які її сьогодні провідали у СІЗО Новочеркаська. Захисники ще сподіваються – вмовити Савченко хоча б пити воду. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: