Урок дипломатії від російського посла в ООН: "Подивися на мене! Що ти очі відводиш?"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Володимир Сафронков зірвався під час дебатів у Раді Безпеки ООН.

Заступник постійного представника Росії при ООН Володимир Сафронков зірвався під час засідання Ради Безпеки ООН, на якій розглядалася нова резолюція щодо Сирії.

Під час дебатів представник Великобританії в ООН Меттью Райкрофт сказав, що Росія зловживає правом вето, підтримуючи режим президента Сирії Башара Асада та застосування його армією хімічної зброї.

На це Сафронков заявив, що Британія злякалася того, що Росія і США можуть почати співпрацювати. У процесі монологу російський посол перейшов на "ти".

"Ви злякалися, сон втратили, що ми будемо співпрацювати зі Сполученими Штатами. Ви цього боїтеся. Все робите для того, щоб ця взаємодія була підірвана... Подивися на мене, очі не відводь, що ти очі відводиш?" — сказав Сафронков, звертаючись до Райкрофта.

"Ти сьогодні казав, пане Райкрофт, не за порядком денним засідання, ображав Сирію, Іран, Туреччину, інші держави. Пане голово, прохання слідкувати за порядком розвитку засідання, якщо деякі безвідповідально, образливо, збиваючись на сленг, ставляться до свого місця в Раді Безпеки ООН. Не смій ображати Росію більше!" — завершив свою промову російський посол.

Зазначимо, що Рада Безпеки ООН так і не прийняла резолюції по Сирії. Росія скористалася правом вето і заблокувала проект резолюції США, Великобританії і Франції щодо передбачуваної хімічної атаки в Сирії. Документ підтримали 10 членів Радбезу. Крім Росії, проти резолюції проголосувала Болівія. Китай, Ефіопія і Казахстан утрималися від голосування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції