Уряд доручив до кінця місяця внести Росію до переліку країн міграційного ризику

Таке доручення отримали МЗС та СБУ.

Кабінет міністрів доручив Міністерству закордонних справ і Службі безпеки внести Росію до переліку країн міграційного ризику до 30 вересня.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду, передає "Інтерфакс-Україна".

Передбачається, що ці відомства повинні забезпечити оновлення списку країн міграційного ризику, зокрема включивши в нього Росію, і проінформувати про це Кабмін і апарат РНБО.

Таким чином уряд ухвалив план виконання указу Порошенка про введення в дію рішення РНБО від 10 липня стосовно посилення контролю за кордоном.

Нагадаємо, Порошенко увів у дію рішення РНБО, яке стосується посилення контролю за в'їздом та виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території країни.

РНБО доручила уряду у місячний термін забезпечити здійснення за участю СБУ комплексних заходів щодо посилення контролю за в'їздом і виїздом з України іноземців, у тому числі громадян Росії, та осіб без громадянства. Уряду доручили удосконалення законодавства щодо порядку реєстрації місця проживання/перебування на території України іноземців, у тому числі росіян, та осіб без громадянства, які походять з держав міграційного ризику або в'їхали з території таких держав. 

Кабмін мав оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести до нього РФ. 

ВідеоРосіяни зможуть в'їжджати в Україну лише з біометричним паспортом або, здавши відбитки пальців

Залиште свій коментар