Уряд хоче створити чотири нові міністерства – список від нардепа

Дата публікації
Перегляди
5102
Уряд хоче створити чотири нові міністерства – список від нардепа

ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Деякі міністерства вже колись існували.

Кабінет міністрів може створити чотири нових міністерства:

  • сільського господарства;
  • екології;
  • промполітики і держоборонзамовлення;
  • науки та інноваційного розвитку.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив народний депутат від "Слуги народу" і голова парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

"А ось і пішли інсайди по Шмигалю. З великою часткою ймовірності - правдоподібні. Мовляв, Денис Анатолійович шукає, як втриматися на посаді ще мінімум рік. Зробити це, з одного боку, просто. Проголосують депутати програму - є імунітет на рік. Тоді можна спокійно, наприклад, регулювати ціни на електроенергію. Захотів - зупинив АЕС. Захотів - спалив більше вугілля на ТЕС. Захотів - побалувався з тарифом на "зелену енергетику", - написав Ткаченко.

Нардеп зазначає, що, мовляв, програму затвердити складно, тому й вирішили створити нові високі посади.

"Програму уряду в парламенті затвердити непросто. І тоді Денис Анатолійович вирішує винайти валюту - міністерські портфелі. А так як всі міністерства вже зайняті, вирішує надрукувати... нові. І портфелі міністрів і заступників роздати впливовим нардепам, за підтримку його - Дениса Анатолійовича - програми уряду. Тож ідеться про: нове Мінекології; Міністерство аграрної політики (яке виділять з Мінекономрозвитку); Міністерство промполітики і держоборонзамовлення (яке теж виділять з Мінекономрозвитку). Нарешті, "вишенька на торті". Нібито, примудрилися виставити на торги навіть освіту. А точніше, виокремити з нього науку та інноваційний розвиток", - пише Ткаченко.

Ось такий друкарський верстат міністерських портфелів. Чи впаде при цій емісії міністерств курс Кабміну? Не знаю. Але дуже сподіваюся, що це все злі язики брешуть. У нас же попереду - порятунок економіки.

Нардеп Олександр Ткаченко

Зазначимо, що інформація про розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на енергетику та екологію з'явилася кілька місяців тому.

Наступна публікація