Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд хоче вдвічі скоротити обласні та районні держадміністрації

За словами прем'єра, це "довгоочікуване рішення".

Уряд ініціацією скорочення удвічі від січня 2020 року обласних та районних держадміністрацій.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час XV Українського муніципального форуму в Одесі, говорячи про необхідність продовжувати та захищати децентралізацію.

"Найбільш революційною, на думку глави уряду, є й інша ініціатива – з січня 2020 року скоротити на 50% облдержадміністрації і райдержадміністрації. Особливо там, де в районах на 100% сформовані об’єднані громади", - йдеться на урядовому порталі.

"Знаю, що це довгоочікуване рішення. Це дозволить тим районам, де вже функціонують повноцінні громади, жити за новими стандартами і управлятися тими людьми, яких люди на місцях знають. Я не хочу призначати людей на місця, бо я їх не знаю. Але я залишаюся партнером громад, і готовий захищати їхні інтереси", - цитують Гройсмана на сайті.

Раніше Гройсман розповів, що допоможе збільшити середню зарплату удвічі. Друкарський станок – це не сценарій роботи уряду, сказав прем'єр."Тільки економіка – за рахунок детінізації і інвестицій", - сказав він. 

Як повідомлялося раніше, середня зарплата штатного працівника в Україні у квітні цього року склала 10 тисяч 269 гривень. Цей показник перевищив рівень мінімальної зарплати майже у 2,5 раза. Темпи зростання середньої зарплати уповільнились – у порівнянні з березнем вона зросла усього на 32 гривні.

ВідеоНардепи відмовились відправити у відставку прем'єр-міністра Гройсмана

Заяву про відставку Володимир Гройсман написав ще 20 травня, після того, як новий президент Володимир Зеленський у своїй інавгураційній промові закликав урядовців піти. Чому депутати були проти, і які наслідки матиме їхнє голосування - у сюжеті.  

Нардепи відмовились відправити у відставку прем'єр-міністра Гройсмана

Залиште свій коментар

Вибір редакції