Уряд призначив в.о. міністра енергетики — нардеп звинуватив Шмигаля у роботі на Ахметова

Дата публікації
Перегляди
9976
Уряд призначив в.о. міністра енергетики — нардеп звинуватив Шмигаля у роботі на Ахметова

Урядовий портал

Новою головою Міністерства стала Ольга Буславець.

На засіданні Кабінету міністрів України Ольгу Буславець призначили тимчасовою виконувачкою обов'язків міністра енергетики та захисту довкілля. Про це йдеться на сайті Кабміну.

"Нині ми переживаємо одну з найбільш криз за всю історію України і криза в енергетичній галузі є невід’ємною її складовою. Цілком очевидно – термінове вирішення системних проблем в енергетиці є питанням національної безпеки і я усвідомлюю ключову роль посади міністра у такий час. Протягом тижня буде сформовано перелік заходів, яких потребує енергетика, як невідкладних. Ці заходи будуть спрямовані на технічне, паливне та економічне збалансування сектору енергетики", – заявила в.о. міністра енергетики та захисту довкілля.

Усвою чергу, в провладній фракції "Слуга народу" звинуватили прем'єр-міністра Шмигаля у роботі на олігарха Ріната Ахметова. За словами народного депутата Олександра Дубінського, на засіданні з фракцією кандидатуру Буславець не обговорювали і не голосували в Раді.

Ха! Уряд щойно на позачерговому засіданні призначив Ольгу Буславець т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля...

Опубліковано Александром Дубинским Четвер, 16 квітня 2020 р.

Ольга Буславець раніше обіймала посаду генерального директора директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Її кандидатуру на посаду подав прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Однак під час позачергового засідання Верховної Ради 30 березня питання про призначення Ольги Буславець на посаду міністра енергетики зняли з розгляду