Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд призначив уповноваженого з питань прав людей з інвалідністю

Пропозицію щодо призначення висунув прем'єр-міністр.

Уряд призначив уповноваженого з питань прав людей з інвалідністю, ним стала Раїса Панасюк.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Панасюк є директором центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія" у Вінниці. 

Пропозицію щодо призначення висунув прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

Також Гройсман запропонував звернутися до глави Верховної Ради Андрія Парубія і провести у парламенті спеціальний день щодо проблематики людей з інвалідністю для розгляду та ухвалення напрацьованих урядом законопроектів.

"Ми підготуємо закони, зробимо з них пакет, будемо просити цей пакет розглянути на засіданні парламенту. Ми всі прийдемо в парламент і попрацюємо над тим, щоб ці закони були ухвалені", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, Порошенко посилив відповідальність за порушення прав людей з інвалідністюПрезидент Петро Порошенко закликав громадян змінити своє ставлення до людей з особливими потребами та підписав указ, який реалізовує права людини з особливими потребами і посилює відповідальність за їх порушення. 

За словами Порошенка, для зміни громадської думки та ставлення до людей з інвалідністю перш за все необхідно посилити відповідальність за порушення прав людей з особливими потребами, забезпечити людей необхідними медичними та реабілітаційними послугами, а також сформувати у свідомості толерантне ставлення до людей з інвалідністю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції