Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд спростив та удосконалив вимоги до кандидатів на топпосади держслужби – Гончарук

Перед співбесідою кандидата перевірятимуть на доброчесність.

В Україні спростили та удосконалили процедуру під час прийому на роботу на топпосади держслужби через відкриті конкурси.

Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Скасували норму, через яку навіть сильні кандидати могли вибути з конкурсу, отримавши 0,5 і менше балів за однією з вимог. Тестування на знання спеціального законодавства зробили не обов’язковим, а додатковим, якщо це потрібно для вирішення конкретних завдань. Необов’язковими стануть і ситуаційні завдання, які часто були перешкодою для кандидатів з бізнесу, що не мають досвіду на держслужбі", - зазначив глава уряду.

Також "додали важливий пункт — перед співбесідою кандидата перевірятимуть на доброчесність. Інформацію надаватиме НАБУ".

Прем'єр переконаний, що "відтепер сильні кандидати матимуть ще більше шансів успішно пройти конкурс і потрапити на фінальну співбесіду. А майбутній керівник матиме ширший вибір співробітників, готових досягти амбітних цілей. Наша мета - проста, сучасна, логічна та ефективна конкурсна процедура, яка дозволить відібрати дійсно кращих управлінців, готових чесно працювати та досягати поставлених цілей".

Про відкриті конкурси. Ми спростили й удосконалили процедуру, проаналізувавши досвід попередніх конкурсів на...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Нагадаємо, кожна п’ята вакансія в Україні вимагає знання англійської. Таким спеціалістам платять більші зарплати.

Відео Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

Оптимізація державного апарату триває. Після скорочення бюрократії за допомогою зменшення паперової історії Кабмін перейшов до скорочення кількості чиновників. Українці здебільшого подібні ініціативи підтримують, мовляв, вони там сидять, нічого не роблять. Про реальні мотиви скорочення розповів міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Дмитро Дубілет про реальні мотиви скорочення чиновників у райадміністраціях

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції