Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд усунув від роботи "токсичну" керівницю Держгеокадастру в Київській області

Перед цим керівників Держгеокадастру відсторонили ще в 12 областях.

Сьогодні, 22 жовтня, Кабмін відсторонив від виконання обов’язків керівницю Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько.

Про це сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час наради. До цього відсторонили очільників головних управлінь Держгеокадастру ще в 12 областях.

"Продовжуємо позбавлятись від токсичних людей в держорганах. Сьогодні відсторонили від виконання обов’язків керівника Головного управління Держгеокадастру в Київській області Людмилу Приходько. Держгеокадастр в Київській області — це клондайк для схематозників та всіх нечесних чиновників. На цю область припадає найбільше всього скарг від громадян про неправомірні дії з боку керівництва", - написав Гончарук на своїй сторінці у Facebook.

Цього року до центрального апарату Держгеокадастру надійшли 1116 скарг. З них 420 - на діяльність Головного управління ДГК у Київській області. Це найбільший показник серед усіх областей. Київщина також є лідером за показником несвоєчасно розглянутих звернень громадян щодо надання дозволу на відведення земельних ділянок.

"Про свавілля в цій установі я знаю давно і не зі слів. Ще з часів роботи в Офісі президента я займався проблемою непрозорих схем розподілу земель. Один з найгучніших прикладів – держпідприємство "Пуща-Водиця", – зазначив прем'єр-міністр.

Кабмін уже звільнив двох керівників регіональних управлінь Держгеокадастру в Одеській та Закарпатській областях.

Найближчим часом відбудеться конкурс, на якому уряд обере нового очільника Держгеокадастру.

"Дуже скоро проведемо конкурси і на посади керівників всіх територіальних управлінь. Якщо конкурс виграє людина, яка знову буде працювати в інтересах окремих осіб, ми її теж звільнимо. І так, поки не знайдемо чесних та добросовісних менеджерів в кожну установу. Ми зламаємо корупційну систему та будемо працювати в інтересах людей", – запевнив прем’єр-міністр.

Продовжуємо позбавлятись від токсичних людей в держорганах! Сьогодні відсторонили від виконання обов’язків керівника...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, раніше прем'єр Олексій Гончарук заявив, що ринок сільскогосподарських земель в Україні запрацює від 1 жовтня 2020 року. Крім того, президент України Володимир Зеленський заявив, що виступає проти продажу землі іноземцям.

Як відомо, в Україні щороку продовжують мораторій на продаж землі. Нинішній діє до кінця 2019-го. Президент Володимир Зеленський обіцяє провести наступного року земельну реформу, запустити ринок сільгоспземлі. Для цього Світовий банк виділив Україні 200 млн доларів.

Раніше Європейський банк реконструкції та розвитку оцінив, що відсутність ринку землі знижує ВВП України на 1%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції