Уряд звільнив з посади голови Держекоінспекції Андрія Заїку

Уряд звільнив з посади голови Держекоінспекції Андрія Заїку

Дата публікації
Уряд звільнив з посади голови Держекоінспекції Андрія Заїку

Житомир.info

Андрій Заїка очолював відомство з травня 2015 року.

Сьогодні, 22 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України членами уряду було схвалено звільнення із посади голови Державної екологічної інспекції України Андрія Заїки.

Про це повідомили у прес-службі Мінприроди.

Зазначається, що 11 січня 2017 року уряд України доручив провести службове розслідування щодо діяльності Андрія Заїки на посаді голови Держекоінспекції. На час його проведення Андрія Заїку було відсторонено від виконання обов'язків.

Крім того, була створена Комісія Мінприроди з перевірки діяльності Держекоінспекції щодо стану  реалізації  політики у сфері державного нагляду (контролю)  з червня 2015 року по січень 2017 року та розпочато перевірку.

У своїх висновках Комісія  рекомендувала Міністру екології та природних ресурсів України долучити Акт про результати перевірки Держекоінспекції, в якому встановлено наявність у діях Андрія Заїки ознак дисциплінарних проступків, до матеріалів дисциплінарного провадження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, а також направити  до правоохоронних органів Акт про результати перевірки з усіма матеріалами  для розгляду та реагування.

Наступна публікація