"Усе на найвищому рівні". Кличко завітав на фінал "Євробачення" і розповів про витрачені на конкурс гроші

Міський голова Києва виступив на прес-конференції перед фіналом довгоочікуваних "пісенних перегонів".

Міський голова Києва Віталій Кличко перед фіналом "Євробачення" сьогодні в суботу, 13 травня, дав прес-конференцію в МВЦ, на якій, зокрема, розповів про витрачені на конкурс гроші.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці міського голови у Facebook.

"Я знаю, що зараз є питання стосовно витрачених коштів. Прем'єр-міністр озвучив його. Хочу ще раз підкреслити, що місто взяло на себе зобов'язання перерахувати 200 млн грн організаторам, які мають бути відповідальними за те, як ці кошти витрачені", — сказав Кличко.

Він також зауважив, що в ключі підготовки до Євробачення столиця відповідала за інфраструктуру, наведення ладу в місті. "Ми це все повністю виконали. Можу сказати, що я задоволений тим, як усе відбувається. Хочу подякувати всім, хто вклав свій час та енергію, аби це свято відбулося".

"Люди, які живуть на Лівобережній, дуже позитивно оцінюють, як ми відремонтували територію. І як змінилися вулиці навколо МВЦ. Те, що було, і те, що є сьогодні, — дві великі різниці. Я особисто перевіряв і ремонт у метро, і благоустрій території, і у мене питань немає. Усе зроблено на найвищому рівні. Наші комунальники працювали 24 години на добу", — сказав міський голова столиці.

Крім того, Кличко висловив сподівання, що всі, хто відвідав Київ, повернуться до міста знову.

За словами міського голови, на конкурс до Києва приїхало близько 20 тисяч іноземних гостей, серед яких учасники та члени офіційних делегацій. Крім того, понад 40 тисяч українських туристів прибуло в столицю на заходи конкурсу. На всі шоу Євробачення продали близько 60 тисяч квитків. Євровілидж — головну фан-зону — за ці дні відвідало близько 350 тисяч людей. 

"Ми розуміємо, що безпека під час таких масових заходів — головне. Правопорядок у Києві під час конкурсу забезпечують понад 10 тисяч правоохоронців. 3,5 тисячі — тут, в районі проведення фіналу сьогодні", — зауважив Кличко.

Міський голова також наголосив, що Євробачення-2017 увійде в історію як конкурс.

"У Києві була найдовша червона доріжка — 265 метрів. Найбільший Євровілидж. Він, до речі, якраз під вікнами мерії на Хрещатику. І я всі ці дні був змушений слухати музику, — пожартував Кличко. — Також вперше в історії Євробачення в прямому ефірі, під час напівфіналу одна з учасниць — співачка з Македонії — отримала пропозицію руки і серця. Такого ще не було!" — додав він.

"Я сподіваюся, що сьогоднішній фінал принесе всім незабутні позитивні емоції. А всі, хто відвідав Київ повернуться сюди знову. З близькими, з друзями. І розповідатимуть вдома яке гарне і гостинне наше місто, яка дружня країна – Україна", — також сказав Кличко.

"Ми до цього відкриємо велотрек. Який буде одним з найкращих в Європі. Парк "Наталка" — дуже гарну зону відпочинку на березі Дніпра. І буде ще багато цікавого, на що варто подивитися! Бо Київ — європейська столиця, якій є чим вражати і радувати. І гостей ми чекаємо завжди!" — резюмував Кличко.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко скасував свій приїзд на фінал "Євробачення" у зв'язку з трагедією в Авдіївці. Як відомо, бойовики відкрили вогонь по приватному сектору, від осколкових поранень на місці загинуло чотири людини, ще одну госпіталізовано у важкому стані.

Залиште свій коментар