Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останнім приїхав російський президент Володимир Путін.

До Єлисейського палацу в Парижі 9 грудня прибули лідери всіх чотирьох держав, які мають вести перемовини у "нормандському форматі". 

Зустрічав їх там лідер Франції Еммануель Макрон. 

До Єлисейського палацу приїхали президент України Володимир Зеленський, канцлерка Німеччини Ангела Меркель і - останнім - президент Росії Володимир Путін.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбудеться зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Згідно з графіком, наданим в Офісі президента, після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочнеться зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а о 15:30 - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель. 

О 16:00 запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів. Після цього – зустріч Путіна та Зеленського віч-на-віч.

Раніше Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та чого очікувати від переговорів нормандської четвірки щодо Донбасу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції