Усіх нардепів фінансового комітету Ради викликали на допит через корупційний скандал - Холодницький

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Триває розслідування можливого одержання хабара 11 народними депутатами.

Усіх членів парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики викликають на допит через можливий корупційний скандал.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що дійсно підписав повістки про виклики на допити нардепів, пише "Укрінформ".

"Дійсно, мною сьогодні було підписано повістки про виклик всім членам фінансового комітету, незалежно від фракції. Повістки такі всім були сьогодні вислані. Тепер кожен з них, якщо, зокрема, не виходить із часом, може зв'язатися із прокурором, бо телефон вказаний у повістці, і може домовитися про конкретний час (допиту - ред.). Ми готові піти на зустріч щодо конкретного часу, щоб не відривати депутатів від їхньої роботи", - зазначив Холодницький.

Нагадаємо, раніше САП через поширену в ЗМІ інформацію відкрила кримінальне провадження за фактом можливої корупції серед народних депутатів. Розслідується можливе одержання хабара 11 народними депутатами, членами парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що депутати фракції "Слуга народу", а саме члени фінансового комітету, мають пройти детектор брехні. Усе через те, що комітет завалив антикорупційний законопроєкт. Своєю чергою екснардеп Сергій Лещенко заявив, що за це депутати від "Слуги народу" могли отримати до 30 тисяч доларів. 

Йдеться про законопроєкт № 2047 "Про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об'єктів нерухомості". Він пропонує скасувати роботу так званих електронних майданчиків, через які оцінювачі та нотаріуси зобов'язані подавати звіти про оцінку нерухомості до Єдиної бази. Послуга платна, ціна коливається від 680 до 1800 грн за одну операцію. "Станом на 18.07.2019 р. з населення на користь майданчиків було стягнуто щонайменше 584,8 млн грн, тобто понад мільйон гривень на день "з повітря", - заявляють автори проєкту, якими є депутати від "Слуги народу" і "Голосу". Водночас чинні електронні майданчики ЗМІ повʼязують із народним депутатом Антоном Яценком.

Відео Корупційна схема, кулуарні чвари і нова перевірка: депутати від "Слуги народу" свідчитимуть в НАБУ

11 обранців з монобільшості "Слуга народу" керівництво фракції запідозрило у корупції. Аби довести свою непричетність до хабарів, депутати самих себе відправили на детектор брехні. Тепер уся країна сперечається, чи поможе детектор виявити правду. Деякі фахівці стверджують про те, що поліграф в прямому ефірі - це шоу і недотримання стандартів.     

Корупційна схема, кулуарні чвари і нова перевірка: депутати від "Слуги народу" свідчитимуть в НАБУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції