Услід за Росією українських FEMENісток видворила Туреччина

Дата публікації
Перегляди
2849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Услід за Росією українських FEMENісток видворила Туреччина

Українки з FEMEN невдало попротестували у Стамбулі / Фото: femen.livejournal.com

Активістки руху FEMEN, затримані поліцією за акцію протесту в Стамбулі, були вислані з країни.

Влада Туреччини 9 березня видворила з країни чотирьох активісток українського руху FEMEN, які в Міжнародний жіночий день провели акцію протесту в Стамбулі.

8 березня FEMENістки вийшли на площу біля собору Святої Софії і впродовж хвилини скандували гасла із засудженням насильства щодо жінок, після чого були затримані і доставлені до місцевого поліцейського відділку.

За даними ЗМІ, представниці FEMEN прибули до Стамбулу на запрошення турецької фірми, яка виробляє нижню білизну. Цікаво, що акцію пікетували турецькі ісламісти, із заздалегідь отпечатанимі плакатами на неправильному українською, наприклад, "тупий роздягається жінка".

Раніше в п'ятницю ще одна активістка групи FEMEN, затримана за хуліганство 4 березня в Москві, також була вислана до Києва, та оголошена в Росії персоною нон ґрата. Перед цим дівчина відбула п'ять діб арешту в центрі утримання іноземних громадян.

Нагадаємо, вранці 4 березня троє українок з FEMEN (традиційно - топлес) прорвалися до дільниці в Москві, де щойно проголосував прем'єр Володимир Путін, і спробували викрасти урну з його бюлетенем. Активісток силою затримала поліція.

FEMENісток з "кислотними опіками" затримали в Стамбулі

FEMENісток з "кислотними опіками" затримали в Стамбулі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2849
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація