Усупереч Трампу: штат Гаваї заявив про бажання боротися з кліматичними змінами

Штат підтримує Паризьку кліматичну угоду, від якої минулого тижня відмовився Трамп.

Губернатор Гаваїв підписав два законопроекти, які зобов'язують штат виконувати основні положення Паризької кліматичної угоди, менш ніж через тиждень після того, як президент Трамп оголосив про вихід США з неї.

Про це повідомило видання the Hill.

"Гаваї та інші острови Тихого океану вже відчувають вплив підвищення рівня моря і стихійних лих. Ось чому моя адміністрація та органи законодавчої влади вже роблять конкретні кроки з реалізації Паризької угоди", – сказав губернатор Девід Айдж у заяві, оприлюдненій у вівторок, 6 червня

Одним із таких кроків є законопроект SB 559, спрямований на скорочення викидів парникових газів у штаті за рахунок скорочення загального споживання енергії і впровадження нових джерел відновлюваної енергії. Він також закликає штат спробувати обмежити глобальне підвищення температури до 1,5 градуса за Цельсієм.

Інший законопроект, HB 1578, передбачає створення цільової групи, відповідальної за виявлення сільськогосподарських практик, які могли б поліпшити стан ґрунту та знизити рівень вуглецю в атмосфері.

Кілька губернаторів і мерів минулого тижня пообіцяли здійснювати політику відповідно до Паризької угоди, незважаючи на рішення Трампа. Гаваї стали першим штатом, який ухвалив закони відповідно до цієї угоди.

Нагадаємо, 1 червня Президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США із Паризької кліматичної угоди, яка була підписана 2015 року. На знак протесту Ілон Маск звільнився з посади радника президента. Це рішення також різко засудив Леонардо Ді Капріо, посол доброї волі ООН з проблем клімату. Американці влаштували масові протести.

Відео7 штатів США виконуватимуть умови Паризької угоди, попри рішення Трампа

Залиште свій коментар