Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Утікач Клименко організовує з Росії "політичні" телемости з українськими громадянами

Утікач Клименко організовує з Росії "політичні" телемости з українськими громадянами

Активність соратника Януковича не подобається патріотам.

До учасників зустрічі партійців "Успішної країни" в одному з готелів у передмісті Рівного мав звернутися за допомогою скайп-зв'язку розшукуваний правоохоронцями екс-міністр доходів і зборів часів Януковича Олександр Клименко. Однак активісти, які довідалися про такий захід, заблокували людей у приміщенні та викликали поліцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони пояснювали, що вони бачили картинку, на якій був пан Клименко, який з ними спілкувався", - твердить заступник місцевої Спілки учасників бойових дій та учасників АТО "УВО" Василь Брагін. "Прямий відеоміст з Олександром Клименком. Людина, яка є членом злочинної організації Януковича, знаходиться в міжнародному розшуку. Ось бачите: тут така є агітація його політичної партії, яка фінансується з території Росії для того, щоб насаджувати в Україні "руський мір", - додає рівненський правозахисник Гліб Олійник.

Відео Ексклюзив ТСН: активісти зірвали зустріч з екс-міністром Клименком

Прихильники ж клименківської партії на питання відповідали неохоче. Дехто просто зізнавався, що не є тутешнім. Однак офіційною темою зібрання було обговорення соціально-економічних проблеми Рівненщини. Організатори своїх імен воліють не називати. Досліджують зібрання тепер правоохоронці – вони вивчають свідчення учасників і активістів. Чутки про сутички і бійки вже спростовані. Проросійські ж пропагандисти для своєї аудиторії вже вигадали власну версію подій: начебто українські екстремісти шість годин утримували соратників Клименка в заручниках. Ситуацією зацікавилася СБУ, котра розпочала власні перевірки.

Як уже повідомлялося, під Рівному активісти заблокували збори партії "Успішна країна", засновником якої є соратник екс-президента Віктора Януковича, колишній міністр доходів та зборів Олександр Клименко. Збори відбувалися на території готелю у селі Колоденка. Член Рівненського міськвиконкому Ніна Скиба розповіла, що організатори заходу – із Вінниці та Києва, на збори прийшли переважно жінки-пенсіонери.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції