Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Увесь світ вимагає негайно звільнити Сенцова та інших політв’язнів - Порошенко

«Свободу Олегу Сенцову», - закликав український президент.

Світ вимагає звільнити режисера Олега Сенцова та всіх українських політв'язнів, які утримуються на окупованих територіях та в російських тюрмах.

Про це заявив президент України Петро Порошенко, - пише "Укрінформ".

"Я також хотів би згадати сьогодні ще одного митця, який зараз перебуває у в'язниці в Росії лише за те, що він відмовився здати український паспорт, лише за те, що він любить Україну. Його ім’я Олег Сенцов", - зауважив Порошенко.

"І я також думаю, що ми тут разом можемо висловити слова високої солідарності з усім світом, який вимагає від Путіна негайного звільнення Сенцова і всіх політичних в'язнів, які запроторені за ґрати у РФ і на окупованих територіях. Свободу Олегу Сенцову", - резюмував він.

ВідеоНа ім'я Путіна надійшло два прохання про помилування Олега Сенцова

Станіслав Клих - у критичному стані, його свідомість сплутана. Про це заявляють мати та адвокат незаконно засудженого українця. Зараз Клих перебуває в психлікарні міста Магнітогорськ. Станіслав Клих відбуває 20-річне покарання у сфабрикованій справі за участь у Чеченській війні проти Росії. І йде 48-й день голодування Олега Сенцова. На ім'я Путіна надійшло два прохання про його помилування. Його адвокат Дмитро Дінзе імена прохачів не розкриває, каже лише, що один лист з Європи, інший від місцевого адресанта. 

На ім'я Путіна надійшло два прохання про помилування Олега Сенцова

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе. 

31 травня екс-кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування. Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш.

Омбудсмен Людмила Денісова протягом п'яти днів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку. Денісова попередила про небезпеку голодування Сенцова - він майже не встає з ліжка. Сам Сенцов відмовився просити у Путіна помилування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції