Уже "кнопкодавили" три нардепи, двоє з яких зі "Слуги народу". Реакція керівництва Ради

Порушеннями має зайнятися регламентний комітет.

У новій Верховній Раді вже зафіксували три факти "кнопкодавства" нардепів за колег. Після активного розголосу в ЗМІ на це звернуло увагу керівництво парламенту.

"Я був і залишаюсь послідовним борцем із кнопкодавством у Верховній Раді України, як абсолютним злом. І мені все рівно, чи це роблять чужі, чи це роблять наші. Тому завтра я направлю до комітету з питань Регламенту своє звернення з вимогою розібратись у цих випадках та дати їм правову оцінку. Прошу журналістів, народних депутатів, інших членів громадянського суспільства і на далі пильно слідкувати за фактами неперсонального голосування", - написав у Facebook перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Товариство, я був і залишаюсь послідовним борцем із кнопкодавством у Верховній Раді України, як абсолютним злом. І мені...

Опубліковано Ruslan Stefanchuk Середа, 11 вересня 2019 р.

Відповідну заяву до регламентного комітету може написати й нардепка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко.

Нагадаємо, за даними руху "Чесно", першим кнопкодавом 10 вересня був мажоритарник-самовисуванець із Донеччини Олександр Ковальов - він проголосував за свого колегу при розгляді президентського законопроєкту про імпічмент.

Наступного дня, 11 вересня, голова парламенту Дмитро Разумков розкритикував "кнопкодавство" Ковальова.

"10 вересня на ранковому засіданні Верховної Ради під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент громадським рухом "Чесно" зафіксований перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання. З чим я вас і вітаю, на жаль. Я сподіваюся, що після того, як ми ухвалимо всі необхідні закони, які ми так із вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді. Хочу зауважити, що такі дії є неприпустимими, і сподіваюсь, що такого не буде у Верховній Раді", - заявив Разумков.

А вже 11 вересня "кнопкодавили" ще двоє нардепів: нардеп-мажоритарник від "Слуги народу" Сергій Литвиненко проголосував за іншого "слугу", ймовірно Олександра Скічка, а народна депутатка від "Слуги народу" Олена Копанчук - замість однопартійця Вячеслава Рубльова.

Відео Справа "сенсорної кнопки": чому ДБР прийшло до Ради та чи є загроза для першого засідання

Слідчі СБУ та ДБР завітали до Верховної Ради. До початку роботи нового парламенту лишається два дні. А силовики підозрюють, що в електронну систему "Рада" було здійснено втручання. Голова ради Андрій Парубій не заперечує - таки було, адже увімкнули сенсорну кнопку для голосувань. Вона повинна змусити депутатів голосувати лише за себе. Чому кнопку зараз намагаються відключити і чи відбудеться перше засідання нової Ради – у сюжеті.

Справа "сенсорної кнопки": чому ДБР прийшло до Ради та чи є загроза для першого засідання

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів