В "1+1 медіа" розповіли, звідки журналісти отримали записи із кабінету Гончарука та із чим пов'язують обшуки СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проєкт "1+1" почав власне розслідування щодо прослушки Гончарука.

Журналісти проєктів “1+1 медіа", яких напередодні обшукали слідчі СБУ у рамках справи "плівок Гончарука", отримали записи із відкритих джерел, зокрема, із Youtube, і для цього вони не прослуховували очільника уряду Олексія Гончарука.

Про це заявив керівник департаменту журналістських проєктів “1+1 медіа" Максим Шиленко під час ефіру "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Шиленко вкотре наголосив, що силовики СБУ здійснювали обшуки із численними порушеннями, які зафіксували юристи "1+1" задля подальшого оскарження. Крім того, Шиленко переконує, що журналісти спецпроєктів не причетні до скандального запису прем'єра Олексія Гочнарука на нараді, оскільки медійники не мають потрібних пристроїв.

"Звісно, ні", - відповів Шиленко на пряме запитання ведучої, чи журналісти записували голову уряду. І додав: "Нам дійсно хотілося би мати такі засоби, щоб ми могли писати, прем'єра або будь-кого, але у нас таких пристроїв немає. І це прекрасно розуміють в СБУ".

На уточнююче запитання, звідки у журналістів записи, Шиленко відповів: "Наші журналісти отримали цей запис, за їхніми словами, як і всі з Youtube чи з інтернету".

Стосовно того, із чим можуть бути пов'язані обшуки, Шиленко зазначив, що причин може бути чимало і він нині лише про них здогадується.

"Я пов'язую це з тиском на деяких депутатів із "Слуги народу", які не хочуть голосувати по тим чи іншим питанням. Тиск на них, зокрема, через канал "1+1", - сказав він.

За словами Шиленка, це версія, яка одразу спадає на думку. Але, уточнив він, є і "складніші".

"Я можу тільки зараз розмірковувати. Це, наприклад, відволікти увагу від земельного питання, яке дуже скандальне і яке намагаються просунути зараз у ВР. Чимало питань. Конкретна розплата із одним із депутатів від "Слуги народу", - додав він.

Однак Шиленко не уточнив, про якого саме нардепа йде мова. Лише додав, що журналісти "Українських сенсацій" вже почали власне розслідування, аби з’ясувати, хто записував, із якою метою та якими засобами, прем’єра Гончарука на нараді із міністрами. 

«Українські сенсації» почали власне розслідування та хочуть з’ясувати, хто записував прем’єра Гончарука.

«Українські сенсації» почали власне розслідування та хочуть з’ясувати, хто записував прем’єра Гончарука. Паралельно з СБУ департамент журналістських проектів «1+1» з’ясовуватиме, хто, з якою метою та якими засобами здійснював прослуховування у кабінеті глави уряду. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив керівник департаменту журналістських проектів “1+1 медіа” Максим Шиленко.

Опубликовано ПРАВО НА ВЛАДУ Четверг, 6 февраля 2020 г.

Нагадаємо, правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та пошук тих, хто здійснив запис. 5 лютого генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив про "фінішну пряму" у справі, а ввечері цього ж дня правоохоронці прийшли з обшуками до офісу "1+1 медіа".

Плейлист 21 відео "Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та шукають тих, хто здійснив запис. Правоохоронці прийшли з обшуками до офісу  1+1 медіа. Все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради, та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів - дивіться у добірці сюжетів ТСН.

"Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Першим про обшуки повідомив народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, який був ведучим програми "Гроші" на "1+1". Згодом у трансляції на YouTube Дубінський заявив, що обшук відбувається в редакції програми "Секретні матеріали".

Пізніше стало відомо про обшуки за домашніми адресами трьох журналістів: Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева.

"Двоє з журналістів дійсно працюють у департаменті журналістських розслідувань. Один не працює на "1+1" давно", - розповів керівник департаменту журналістських проєктів Максим Шиленко.

Відео Комітет Ради визнав обшуки на 1+1 медіа перешкоджанням журналістській діяльності

Обшуки на 1+1 медіа є чітким сигналом тривоги для всіх - кажуть у Національній спілці журналістів України. В ОБСЄ заявили, що редакція ЗМІ не повинна бути місцем, куди має заходити СБУ. У Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова розцінили візит працівників СБУ в офіс 1+1 медіа як перешкоджання журналістській діяльності і втручання силовиків у справи журналістів. Тепер члени комітету чекають від правоохоронних органів і особисто від голови СБУ пояснень. Більше читайте тут

Комітет Ради визнав обшуки на 1+1 медіа перешкоджанням журналістській діяльності

Залиште свій коментар

Вибір редакції