В адміністрації Порошенка відреагували на мітинг бійців "Донбасу": це роз'єднує людей

Дата публікації
В адміністрації Порошенка відреагували на мітинг бійців "Донбасу": це роз'єднує людей

В АП попередили, що акції протесту зараз стають чудовим фоном для провокацій / ТСН.ua

На Сході є багато людей, які хочуть виїхати або скласти зброю, наголосив чиновник.

В Адміністрації президента Петра Порошенка прокоментували акцію протесту бійців батальйону "Донбас", які закликали владу припинити перемир'я і знищити терористів, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Такі раптові акції нагадують провокацію, на зразок учорашньої (у суботу, 28 червня), наголошують чиновники, що вийшли до людей. Кажуть, що тоді теж через інтернет стихійно зібралися студенти. Під час їхніх мирних закликів в адмінбудівлю полетіла димова шашка і бруківка. Російська преса цей епізод одразу прикрасила і подала як бунт українців проти "хунти при владі".

"Мітинги тут, протести, провокації. Я вам ще раз говорю, це те, що сьогодні роз'єднує людей. На Сході є мирні люди, які хочуть виїхати. Є люди, які хочуть скласти зброю, і їм потрібно дати цей період. Є люди, які хочуть сьогодні мирного врегулювання, і ми повинні зробити цей крок", - наголосив перший заступник голови АП Геннадій Зубко.

Військові закликають владу припинити перемир'я і знищити терористів

Військові закликають владу припинити перемир'я і знищити терористів

Представники президентської адміністрації запевнили, що вимоги Верховному головнокомандувачу передадуть, а людей заспокоїли тим, що чекати залишилося не довго. 72 години перемиря закінчаться вже завтра, 30 червня.

Мирна акція тривала менше години. А щоб у вихідний день їхні заклики слухали не лише порожні стіни адміністрації, те саме командир батальону "Донбас" Семен Семченко повторив ще й на Майдані, уже перед кількатисячною громадою, яка зібралася на віче.

Як повідомяллося раніше, Майдан пообіцяв владі радикальні дії, якщо не будуть знищуватися терористи.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Наступна публікація