В Адміністрації президента офіційно заперечили "таємний" візит Коломойського до Порошенка

Але при цьому підтвердили зустріч між Порошенком, Коломойським та Яценюком.

В Адміністрації президента України Петра Порошенка заперечують, що український бізнесмен та екс-голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський мав зустріч з Порошенком 21 лютого.

Відповідь Адміністрації на запит народних депутатів опублікувала Вікторія Войціцька з Об'єднання "Самопоміч".

У документі йдеться про те, що 21 лютого такого заходу, як зустріч із Коломойським, не було у графіку роботи президента.

Водночас в АП підтвердили, що в інший день відбулася зустріч Порошенка, Коломойського та прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. На цій зустрічі обговорювалося питання про погашення боргу у 10 млрд гривень компанією "Укрнафта", в якій Коломойський представляє інтереси 49% акціонерів.

Відповідь АП про зустріч Коломойського та Порошенка
Facebook/Вікторія Войціцька

Як відомо, 51% акцій "Укрнафти" належить державі.

Раніше повідомлялося, що "Укрнафта" розробляє план виконання своїх зобов'язань зі сплати дивідендів міноритарним акціонерам компанії за 2011-2014 року в розмірі близько 2,5 млрд гривень.

У грудні 2015 року Яценюк заперечував будь-які домовленості з бізнесменом Коломойським.

Раніше глава компанії Марк Роллінз повідомив, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з держбюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

У серпні 2015 року "Укрнафта" підписала з ДФС угоду про реструктуризацію боргу під 36% річних. 22 жовтня керівництво та представники "Укрнафти" не прийшли на розширену колегію щодо вирішення проблем стосовно податкової заборгованості компанії.

Після цього ДФС описала майно, включаючи нерухомість, газопереробні заводи, свердловини і товарну продукцію компанії "Укрнафта" на суму 9,278 млрд гривень в рамках стягнення заборгованості за податковими зобов'язаннями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: