Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Адміністрації президента заперечили заяву про "куратора" для НАЗК

Скандал навколо антикорупційного агентства триває.

Перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента України Олексій Горащенков заперечив свій вплив на рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

Напередодні керівниця Департаменту фінансового контролю Ганна Саломатіна назвала Горащенкова "куратором НАЗК" від Адміністрації президента. Співробітник АП каже, що це не так.

ВідеоСоломатіна назвала імена нардепів, які не проходили перевірку НАЗК

"Твердження пані Саломатіної щодо мого нібито впливу на рішення НАЗК не відповідають дійсності. Для приписуваного мені втручання в роботу цього органу не маю ані права, ані можливостей, ані часу, ані бажання", — сказав він.

Колишній помічник Петра Порошенка Олексій Горащенков наразі відповідає за стратегічне планування і оперативне забезпечення Адміністрації президента. Він є фаворитом на посаду директора Державного бюро розслідувань, якого конкурсна комісія обиратиме у четвер, 16 листопада. 

Нагадаємо, раніше голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Саломатіна звинуватила своє керівництво у особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій "недостовірною інформацією". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції