Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Адміністрації президента запевнили, що Філатов готовий підтвердити законність джерел доходів

У відомстві наголосили, що НАБУ не зверталось до Філатова для отримання інформації щодо можливого незаконного збагачення.

Заступник глави Адміністрації президента України Олексій Філатов задекларував усі свої доходи згідно з законодавством і готовий надати пояснення Національному антикорупційному бюро, яке підозрює його у незаконному збагаченні.

Про це заявили у прес-службі АП, пише "Українська правда".

"У декларації О. Філатова, поданій до НАЗК у березні 2018, зазначені всі його доходи та активи, які мають зазначатися в ній згідно  з законом. Вказана декларація подається Філатовим, як і іншими заступниками глави Адміністрації президента України, добровільно", – наголосили в адміністрації.

Водночас в Адміністрації президента зазначили, що до призначення на посаду заступника глави АП Філатов 18 років займався приватною юридичною практикою.

"Доходи, отримані Філатовим до призначення на вказану посаду і підтверджені офіційними даними Державної фіскальної служби України, суттєво перевищують сукупну вартість активів, якими він володіє", – додали у прес-службі АП.

Своєю чергою в адміністрації запевнили, що Філатов надасть усю необхідну інформацію щодо законності джерел його доходів чи підстав набуття активів, якщо НАБУ звернеться з такою вимогою.

За даними АП, наразі представники Бюро не зверталися до Філатова за будь-якими поясненнями.

Нагадаємо, раніше НАБУ порушило справу через можливу корупцію заступника глави Адміністрації президента. Попередньо йдеться про те, що Філатов не вказав сина, цивільну дружину Анну Бабич та її юридичну компанію Aequo у своїй декларації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції