В Адміністрацію президента увійшли люди "русского мира" - Томенко

Нардеп пояснив, чому залишив посаду громадського радника Порошенка.

Народний депутат Микола Томенко залишив посаду громадського радника президента України через те, що, за його словами, голова держави не виконав зобов'язання спільно розробити нову гуманітарну стратегію України.

Томенко в інтерв'ю "Українській правді" розповів, що між ним та Порошенком була підписана відповідна угода.

"Ця стратегія мала бути побудована на концепції поєднання українських традицій та європейських цінностей. З моменту обрання Порошенка президентом я не знаю жодної наради, де би обговорювалися питання, як сформувати ідеологію "українського світу" в Україні. Більше того, в Адміністрацію президента прийшли і залишилися люди, які скоріше, представляють доктрину "русского мира"", - сказав депутат.

Втім, Томенко відмовився назвати прізвища цих людей.

Формальним же приводом звільнення з посади радника, за словами депутата, було непідписання прийнятого парламентом закону про заборону вивезення з України лісу-кругляка.

Нагадаємо, у липні 2015 року президент України Петро Порошенко звільнив свого радника Миколу Томенка. Звільнення Томенка відбулося після того, як він 1 липня зареєстрував у Вищому адміністративному суді України позов проти спікера парламенту Володимира Гройсмана. Він вимагав від нього оприлюднити закон про мораторій на експорт лісу, який депутати ухвалили ще у квітні. Разом з цим Микола Томенко заявив, що для виключення конфлікту інтересів одночасно він звернувся до Порошенка з проханням звільнити його з посади позаштатного радника президента.

ВідеоТоменко погрожує судом Гройсману

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: