В АП підтвердили, що Порошенко на тиждень їздив до Євросоюзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У якій саме країні та з якою метою перебував президент, невідомо.

Президент України Петро Порошенко тиждень перебував в одній із країн Євросоюзу з приватним візитом. У якій саме й чому - невідомо.

"Від 29 липня до 5 серпня 2018 року президент Петро Порошенко з приватною поїздкою перебував в Євросоюзі для проведення низки зустрічей", - відповіли в Адміністрації президента на запит "Української правди".

У прес-службі запевнили, що за цю поїздку Порошенко заплатив власними коштами.

"Дотримуючись 1 частини 25 ЗУ "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення" жодної копійки державного бюджету на цю поїздку витрачено не було, а всі витрати сплачені з власного рахунку Петра Порошенка", - зазначили в АП.

У прес-службі також наголосили, що інформація про перебування Порошенка в Іспанії та про його ймовірні зустрічі з відомими українцями не відповідають дійсності.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко, ймовірно, провів тиждень у неанонсованій відпустці. Остання його поява на публіці була вісім днів тому під час урочистостей із приводу річниці Хрещення Русі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

ВідеоТСН припускає, що Порошенко на тиждень відправився у неанонсовану відпустку

Президент України Петро Порошенко, ймовірно, провів тиждень у відпустці. Остання його поява була вісім днів тому - під час урочистостей з приводу річниці хрещення Русі. Після цього - жодної публічної діяльності. Хоча, за негласними правилами, президентська адміністрація має повідомляти про перерву в роботі президента.

ТСН припускає, що Порошенко на тиждень відправився у неанонсовану відпустку

За негласними правилами, президентська адміністрація має повідомляти про перерву в роботі глави держави, але зазвичай родина Порошенків таку інформацію не розголошує. Водночас туристи кілька років тому "ловили" Порошенка в Іспанії на курорті Марбелья в аптеці, коли він купував вітаміни. Програма "Схеми" "Радіо Свобода" робила сюжет про зимовий відпочинок президента, який літав із родиною інкогніто на Мальдіви.

Джерела ТСН в АП підтвердили, що з 29 липня президент не з’являвся на роботі, тому журналісти вирішили пошукати Порошенка в Марбельї, де глава держави має свої фірми і маєток просто на березі моря.

Згодом президент Петро Порошенко особисто зателефонував кореспонденту ТСН Ользі Василевській, яка готувала сюжет про його ймовірний відпочинок в іспанський Марбельї, аби спростувати інформацію, викладену в матеріалі.

ВідеоПорошенко особисто зателефонував журналістці ТСН, аби відхреститися від відпочинку у Марбельї

Прес-служба президента повідомила йому про те, що журналістка ТСН проанонсувала матеріал на своїй сторінці у Фейсбуці, першим реченням посту було - "В пошуках Петра Олексійовича довелось піднятися на найвищу гору в Марбельї". Журналістці президент сказав, що ніколи не відпочивав у Марбельї, що це замовна спланована проти нього акція, що він не знає де відпочивали його діти, і це їхня особиста справа.

Порошенко особисто зателефонував журналістці ТСН, аби відхреститися від відпочинку у Марбельї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції