Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП підтвердили, що Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства

Чиновники зауважили, що не публікували відповідний указ через закон про захист персональних даних.

Президент Петро Порошенко позбавив колишнього очільника ОДА Одеської області Міхеіла Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президенті України.

Про це повідомили в Адміністрації президента, передає Українська правда.

"За поданням Державної міграційної служби, яка навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви, Комісія з питань громадянства при президентові України вирішила підтримати клопотання щодо припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі та рекомендувала президенту ухвалити відповідне рішення", – зазначили в адміністрації.

"На основі рекомендацій глава держави підписав відповідний указ. Відповідно до законодавства про захист персональних даних, даний нормативний акт не підлягає публікуванню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані", –  додали чиновники.

ВідеоСаакашвілі прокоментував ситуацію з позбавленням його українського громадянства

Раніше поінформовані джерела повідомили ТСН, що колишній президент Грузії та екс-очільник Одещини Міхеіл Саакашвілі втратив українське громадянство. Згодом Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, однак він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Народний депутат Антон Геращенко повідомив, що генеральна прокуратура Грузії передала Україні факти, які Києву були невідомі під час надання Саакашвілі громадянства. За словами Геращенка, Саакашвілі навмисно приховав їх, а це є підставою для позбавлення громадянства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції