Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП розповіли, чому в Україні не можна звільнити всіх суддів

Раніше цю ідею висував голова МВС Арсен Аваков.    

В Україні не можна просто звільнити всіх суддів, тому що вони поновлюються на посадах через суди. На цьому наголосив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків в інтерв'ю "Українській правді".

"Знаєте, як мені прикро? Так, я хотів би їх всіх за помахом чарівної палички звільнити. Але як тільки ми їх звільняємо, вони йдуть в Європейський суд і поновлюються на роботі. У нас теж були такі випадки в Адміністрації президента", - розповів Шимків.

"Повірте, люди, що займаються цією (судової – ред.) реформою, теж хотіли б, щоб вона рухалася швидше. Але прочитавши звіт Венеціанської комісії, ви зрозумієте, що якщо почнете всіх звільняти, вони будуть поновлюватися", - додав він.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що наполягає на радикальній зміні в системі прокуратури і судів, оскільки без них реформи в його відомстві не допоможуть відродити довіру суспільства до правоохоронної системи. Він закликає пожити без судів три місяці, поки їх повністю оновлять.

Водночас у Верховному Суді України засудили ідею Авакова звільнити усіх суддів і звинуватили його у самопіарі за допомогою цієї теми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції