Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП спростовують, що Саакашвілі вивезли із України літаком компанії Порошенка

В Адміністрації президента закликають не тиражувати «примітивний фейк».

В Адміністрації президента заперечили інформацію про те, що чартерний літак, яким вивезли з України до Польщі Міхеіла Саакашвілі, нібито належить офшорній компанії, пов'язаній з президентом Петром Порошенком.

Про це написав завідувач відділу головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко на власній сторінці в Facebook.

Нардеп Igor Lutsenko приписав Петро Порошенко літак, який депортував Mikheil Saakashvili до Польщі. Хочу офіційно повід...

Опубліковано Горковенком Владимиром 12 лютого 2018 р.

"Нардеп Ігор Луценко приписав Петру Порошенку літак, який депортував Міхеїла Саакашвілі до Польщі. Хочу офіційно повідомити і закликати журналістів перевіряти інформацію і не тиражувати цей примітивний фейк. Той літак настільки ж далекий від Порошенка, як екс-президент Грузії - від своєї Батьківщини", - написав Горкавенко.

ВідеоПрихильники Саакашвілі пообіцяли повернутися до Аміністрації Президента зранку

Щойно Саакашвілі депортували до Польщі, одразу на Банкову потяглися мітингарі. Там уже стояв посилений кордон спецпризначенців. Один із учасників акції одразу ж пішов до силовиків із лайкою та нецензурними словами. Сутичка почалася, коли його затримували. Штурханина тривала недовго - ніхто не постраждав.

Прихильники Саакашвілі пообіцяли повернутися до Аміністрації Президента зранку

Нагадаємо, у понеділок, 12 лютого, у Києві біля ресторану "Сулугуні" на Музейному провулку  затримали лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був депортований до Польщі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції