Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП відхрестилися від причетності її співробітників до фальсифікації перевірки е-декларацій

В Адміністрації президента заявили, що "держава розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів".

В Адміністрації президента України спростовують інформацію про нібито причетність її співробітників до фальсифікації перевірки електронних декларацій.

Про це йдеться у коментарі прес-служби АПУ, передає УНІАН.

«В Адміністрації президента відсутні будь-які інструменти впливу на Національне агентство з питань запобігання корупції», - йдеться в коментарі.

У прес-службі зауважили, що відповідні заяви керівника департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати у площині її робочих та особистих стосунків з керівництвом агентства.

В Адміністрації президента заявили, що «держава розраховує на ефективну роботу новостворених правоохоронних органів і вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між цими відомствами, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам».

Нагадаємо, голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки перевірки декларацій. Вона додала, що е-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, та для особистого збагачення очільниці НАЗК. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції