Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП відповіли на скандальне розслідування щодо "платної" зустрічі Порошенка з Трампом

Адміністрація президента погрожує судом авторам матеріалу.

В Адміністрації президента України назвали фейком інформацію в статті ВВС про те, що зустріч президентів США Дональда Трампа та України Петра Порошенка в червні 2017 року була організована за великі гроші.

"Відверта брехня, наклеп і фейк. Саме так ми оцінюємо дезінформацію про те, ніби зустріч президентів України і США була організована за гроші", - ідеться в заяві АП.

В Адміністрації наголосили, що зустріч була організована винятково дипломатичними шляхами, зокрема з допомогою посольства України в США.

"Поширена відверта дезінформація є частиною фейкової кампанії з дискредитації українсько-американських взаємин, а також персональною атакою на президентів України та США. Оскільки в процесі підготовки цього матеріалу було проігноровано коментар про недостовірність цієї інформації, ми вимагаємо його спростування. В разі, якщо це не відбудеться, залишаємо за собою право подати позов до суду", - зазначили в АП.

Нагадаємо, в розслідуванні ВВС з посиланням на джерела ідеться про те, що спочатку зустріч Порошенка й Трампа планувалася короткою. Київ хотів більше часу на переговори. Тому, мовляв, підключили неофіційні канали – вийшли на адвоката Трампа Майкла Коена, який за своєї сприяння в проведенні розширених переговорів ніби отримав від 400 тис. до 600 тис. доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції