Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП відреагували на критику МВФ законопроекту Порошенка про Антикорупційний суд

Порошенко неодноразово підкреслював, що керівництво держави має політичну волю для створення незалежного Антикорупційного суду.

Президентський проект закону про Вищий антикорупційний суд розроблено відповідно до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії.

Про це йдеться у коментарі прес-служби Адміністрації президента України, передає УНІАН.

«Законопроект про Антикорупційний суд розроблений у відповідності до Конституції України та згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії», - йдеться в коментарі.

В Адміністрації президента зазначають, що сьогодні, 15 січня, проект закону перебуває у Верховній Раді, тому «всі дискусії щодо тих чи інших норм мають відбуватися в рамках правового поля в українському парламенті».

Окрім того, в АП вказали на те, що президент України Петро Порошенко неодноразово підкреслював, що керівництво держави має політичну волю для створення незалежного Антикорупційного суду.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд має дев'ять системних зауважень до законопроекту про Антикорупційний суд авторства президента Петра Порошенка. У МВФ кажуть, що пункти документа суперечать зобов'язанням, які взяла на себе Україна перед міжнародними партнерами. 

ВідеоПетро Порошенко вимагає від парламенту пришвидшити створення антикорупційного суду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції