Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП відреагували на рішення Конституційного суду щодо законності розпуску парламенту

Позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Конституційний Суд України підтвердив обґрунтованість указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Так прокоментував рішення КС представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський.

"При підготовці указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України юридична правота всіх положень була вивірена максимально ретельно і сумнівів щодо неконституційності указу в цілому чи окремих його положень у нас не було. І Конституційний Суд своїм рішенням лише підтвердив обґрунтованість нашої юридичної позиції", – зазначив Веніславський.

Представник президента в КС також наголосив, що Конституційний Суд своїм рішенням продемонстрував незалежність, неупередженість і відданість духу Конституції та ідеї верховенства права.

Зазначимо, що позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. Сьогодні, 20 червня, - останній день прийому документів кандидатів у нардепи.

ВідеоКСУ визнав указ президента про розпуск ВР законним

Конституційний суд визнав законним указ президента Зеленського, яким він розпустив Верховну Раду та оголосив дострокові вибори. Таким чином вибори до нового парламенту відбудуться у призначену дату – 21 липня. Офіційно рішення Конституційного суду ще не оприлюднене.  

КСУ визнав указ президента про розпуск ВР законним

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції