В АП запевняють, що конкретних дат проведення виборів на Донбасі Нуланд і Порошенко не обговорювали

Про це заявив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв.

Сьогодні, 29 квітня, в Адміністрації президента України стверджують, що під час зустрічі Петро Порошенко з заступником держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторією Нуланд жодні конкретні терміни проведення місцевих виборів на Донбасі не обговорював.

"Хочу з усією відповідальністю підкреслити, що ніякі конкретні терміни проведення місцевих виборів на Донбасі під час зустрічі президента України і Нуланд не обговорювалися. Про відсутність будь-якого дедлайну для проведення виборів на Донбасі, до речі, вказала сама Нуланд під час своєї прес-конференції за результатами візиту в Україну, і спікер Держдепартаменту США Марк Тонер ", - сказав заступник глави АП Костянтин Єлісєєв.

Нагадаємо, що помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд у Києві під час прес-конференцію за результатами зустрічей з вищим українським керівництвом заявила, що конкретних дат проведення виборів на окупованому Донбасі під час зустрічей не називалось.

Так само помічниця держсекретаря зауважила, що фінансова допомога США залежить лише від інтенсивності реформ в Україні, а не від інших питань. Зокрема Нуланд наголосила, що необхідно прискорити реформи судів та прокуратури.

Вікторія Нуланд на третій день прокоментувала свій візит до України

Також вона пом'якшила скандальну інформацію від "Самопомочі", що Захід вимагає від України виборів на окупованих територіях вже у липні. Втім саме ця тема привела поважну гостю в Україну. США продовжують запевняти, що спершу мир, безпека і повний доступ ОБСЄ до захопленої території.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: