Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В АП запевняють, що конкретних дат проведення виборів на Донбасі Нуланд і Порошенко не обговорювали

Про це заявив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв.

Сьогодні, 29 квітня, в Адміністрації президента України стверджують, що під час зустрічі Петро Порошенко з заступником держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторією Нуланд жодні конкретні терміни проведення місцевих виборів на Донбасі не обговорював.

"Хочу з усією відповідальністю підкреслити, що ніякі конкретні терміни проведення місцевих виборів на Донбасі під час зустрічі президента України і Нуланд не обговорювалися. Про відсутність будь-якого дедлайну для проведення виборів на Донбасі, до речі, вказала сама Нуланд під час своєї прес-конференції за результатами візиту в Україну, і спікер Держдепартаменту США Марк Тонер ", - сказав заступник глави АП Костянтин Єлісєєв.

Нагадаємо, що помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд у Києві під час прес-конференцію за результатами зустрічей з вищим українським керівництвом заявила, що конкретних дат проведення виборів на окупованому Донбасі під час зустрічей не називалось.

Так само помічниця держсекретаря зауважила, що фінансова допомога США залежить лише від інтенсивності реформ в Україні, а не від інших питань. Зокрема Нуланд наголосила, що необхідно прискорити реформи судів та прокуратури.

Відео Вікторія Нуланд на третій день прокоментувала свій візит до України

Залиште свій коментар

Вибір редакції