В Apple відреагували на скандал з "російським Кримом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія пообіцяла проаналізувати ситуацію зі "спірними кордонами".

Компанія Apple пообіцяла уважно вивчити питання про "спірні кордони" після позначення українського Криму частиною Росії.

Про це повідомила речниця компанії Труді Мюллер, передає РБК з посиланням на Reuters.

"Ми розглядаємо міжнародне право, а також відповідні закони США та інших країн перед тим, як прийняти рішення щодо позначення територій Maps і вносимо зміни, якщо цього вимагає закон", — сказала вона.

В Apple відзначили, що зараз працюють над докладним вивченням того, як будуть позначатися "спірні кордони" в додатках компанії, і за підсумками цього можуть внести зміни.

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі "Карти" на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із проханням виправити помилку.

Відео Посольство України звернулося до Держдепу та Apple щодо "російського Криму" у додатках

Одна з найвідоміших американських компаній у своїх додатках почала позначати Крим як частину Росії. І на думку колишнього посла США в Україні Стівена Пайфера, завдяки цьому стала в один ряд з невизнаними Абхазією, Південною Осетією та Придністров'ям. Подробиці скандалу і як на нього відповіли українські дипломати – у сюжеті.  

Посольство України звернулося до Держдепу та Apple щодо "російського Криму" у додатках

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції