В Apple відреагували на скандал з "російським Кримом"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Apple відреагували на скандал з "російським Кримом"

Associated Press

Компанія пообіцяла проаналізувати ситуацію зі "спірними кордонами".

Компанія Apple пообіцяла уважно вивчити питання про "спірні кордони" після позначення українського Криму частиною Росії.

Про це повідомила речниця компанії Труді Мюллер, передає РБК з посиланням на Reuters.

"Ми розглядаємо міжнародне право, а також відповідні закони США та інших країн перед тим, як прийняти рішення щодо позначення територій Maps і вносимо зміни, якщо цього вимагає закон", — сказала вона.

В Apple відзначили, що зараз працюють над докладним вивченням того, як будуть позначатися "спірні кордони" в додатках компанії, і за підсумками цього можуть внести зміни.

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі "Карти" на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

"Світова політика - не ваша сильна сторона" - міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із проханням виправити помилку.

Посольство України звернулося до Держдепу та Apple щодо "російського Криму" у додатках

Посольство України звернулося до Держдепу та Apple щодо "російського Криму" у додатках

 

Наступна публікація