В Австралії відкрилася перша виборча дільниця на другому турі виборів президента України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона розташована в українському посольстві в Канберрі.

Перша закордонна виборча дільниця на голосуванні у другому турі президентських виборів відкрилась в Австралії о 8 ранку за місцевим часом (01:00 за Києвом).

Виборча дільниця №900001 розташована у будівлі українського посольства в Канберрі. Раніше там закликали голосувати всіх українців, які проживають в Австралії та Новій Зеландії.

Шановні громадяни України, що проживають в Австралії та Новій Зеландії! Виборча дільниця ДВК № 900001 у Канберрі готова...

Опубліковано Посольство України в Австралії /  Embassy of Ukraine in Australia Субота, 20 квітня 2019 р.

Варто зазначати, що під час голосування на першому турі до списку було внесено 1737 виборців, тоді як прийшли голосувати лише 125 осіб. За чинного президента там проголосували 69 виборців, а за Зеленського – 14 людей.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбудеться другий тур виборів президента. За посаду главу держави боротимуться кандидати Петро Порошенко і Володимир Зеленський.

ВідеоДругий тур виборів стане для України тестом на зміцнення демократії – міжнародна місія ENEMO

Перед спостерігачами посол США в Україні Йованович заявила, що уряд США співпрацюватиме із будь-яким переможцем перегонів. А от в Євросоюзі шкодують, що перед другим туром між кандидатами не відбулись серйозні дебати. Про це заявив голова місії ЄС в Україні Хюг Мінгареллі. Тоді як посол Німеччини в Україні зазначив - кампанія загалом видалась йому цікавою і багатою на події.    

Другий тур виборів стане для України тестом на зміцнення демократії – міжнародна місія ENEMO

Залиште свій коментар

Вибір редакції